13 października 2023 InformacjeOświata

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty,
Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Wam najserdeczniejsze życzenia. Jutrzejsze święto to szczególny dzień dla całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz szkół w gminie Liszki.

Dyrektorom i Nauczycielom życzę zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i osiąganych wyników. Dziękuję za Wasze oddanie, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek.

Wszystkim Pracownikom Oświaty życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości z osiągnięć w pracy zawodowej. Rodzicom dziękuję za trud włożony w edukację oraz wychowanie swoich pociech. Życzę Wam wytrwałości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne i pełne odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.

Paweł Miś
Wójt Gminy Liszki

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej