Muzyczny spektakl charytatywny "Mały Książę"

LO Radosna Nowina 2000 - Piekary

21 czerwca 2022 r. godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy na spektakl muzyczny pt. Mały Książę na podstawie powieści Antoine de Saint-Exupéry, wyreżyserowany przez charyzmatyczną Małgorzatę Mikołajczyk w wykonaniu uczniów klasy 3 bp, który odbędzie się w auli LO Radosna Nowina 2000 w Piekarach w dniu 21 czerwca (wtorek) o godz. 18.00.

WSTĘP WOLNY.

Uczniowie klasy 3 bp po premierowym sukcesie wystawią przedstawienie, w którym po raz drugi będziemy mieć okazję zobaczyć mistrzowskie wykonanie sceniczne, podziwiać umiejętności i talenty wokalno-aktorskie naszej młodzieży szkolnej, ich zaangażowanie i pasje niemające sobie równych.

Spektakl będzie miał charakter artystycznego wydarzenia pod hasłem: RADOSNA DLA KUBY - MUSICAL MAŁY KSIĄŻĘ, a także stanie się okazją do złożenia funduszy na cel charytatywny.

Podczas spektaklu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy do puszek.

Całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Jakuba Burnosa, absolwenta liceum, u którego zdiagnozowano agresywnego chłoniaka z komórek B (tzw. szarej strefy). Od czerwca 2021 roku Jakub przeszedł 5 cykli chemioterapii, 2 cykle immunoterapii, czekają go kolejne cykle chemioterapii i immunoterapia w ramach RDTL. Niestety choroba jest oporna na leczenie. Obecnie istnieją wskazania do leczenia metodą CAR T-cells. Leczenie może być przeprowadzone w NIO PIB w Gliwicach pod warunkiem zabezpieczenia finansowego.

Organizatorzy zapraszają także do degustacji wypieków przygotowanych przez wychowanków i wychowawców internatu.

Zapraszamy!

Muzyczny spektakl charytatywny `Mały Książę`